Dzień Pieroga Niemojskiego - 11 sierpnia 2024 r.

Zapraszamy na 5. edycję Dnia Pieroga Niemojskiego! Koło Gospodyń Wiejskich Niemojki serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w niedzielę, 11 sierpnia 2024 r., na placu przy OSP w Niemojkach.

W programie:
  • Pokaz kulinarny i gotowanie z Tupperware – poznaj nowe przepisy i kulinarne triki!
  • Konkurs kulinarny „Pierogowe cuda na talerzu” – sprawdź swoje umiejętności i zdobądź nagrody!
  • Warsztaty wyrobu masła – powrót do korzeni w nowoczesnym wydaniu!

Odpłatna degustacja potraw tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej – smakowite przysmaki czekają na Ciebie!

Występy artystyczne:
  • Korniczanie, Zakrze Śpiewa, Zaliwianki
  • Mnóstwo atrakcji dla całych rodzin!
  • Potańcówka z zespołami Flesz Music i Skalar’s – zakończymy dzień tanecznie i w dobrym nastroju!
Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Łosice oraz przy współorganizacji Łosickiego Domu Kultury.
Nie może Was zabraknąć! Przybywajcie tłumnie i bawcie się z nami!
Serdecznie zapraszamy!
plakat dzien pieroga niemojskiego 2024.jpg