Wydarzenia

9 Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Tradycyjnie w trzecią sobotę grudnia zapraszamy wszystkich wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników, rękodzielników do udziału w IX Łosickim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Jarmark odbędzie się w sobotę 16 grudnia 2023 r. od godziny 9:00 do 15:00 w Parku im. Króla Aleksandra Jagiellończyka w Łosicach. Jarmark połączony będzie z Miejską Wigilią oraz koncertami zespołów.

Warto zaprezentować swoje oryginalne i niepowtarzalne rękodzieło oraz tradycyjne produkty spożywcze… Serdecznie zachęcamy wystawców z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, stroikami, kartkami, wypiekami, wędlinami i innymi wyrobami spożywczymi do zgłaszania swojego udziału. Ilość miejsc wystawienniczych i handlowych jest ograniczona – decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 11 grudnia lub do wyczerpania miejsc.

jarmark fb.png

Powrót na początek strony