Dzień Edukacji Narodowej 2022

Nauczyciele i dyrektorzy placówek oświatowych z terenu miasta i gminy Łosice 18 października 2022 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odebrali z rąk burmistrza nagrody specjalne.

Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach, uświetniły występy uczniów.
„To przepiękny dzień, w którym możemy spotkać się i uhonorować ludzi, którzy wkładają ogromny trud w edukację i wychowanie dzieci. Słowa uznania należą się jednak każdemu, kto wykonuje ten zawód w tych trudnych czasach. Dziękuję Wam za to co robicie!” – powiedział burmistrz miasta i gminy Łosice Mariusz Kucewicz.
Nagrody Burmistrza DEN 2022
Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach w Zespole Szkół nr 1 w Łosicach
1. Małgorzata Lipińska – wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Łosicach nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach
2. Renata Łożecka – wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Łosicach nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach
3. Anna Żuk - nauczyciel
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach
1. Barbara Miechowiecka - dyrektor
2. Edyta Kucewicz - nauczyciel
3. Beata Wróbel - nauczyciel
Zespół Oświatowy w Niemojkach
1. Małgorzata Hawryluk – dyrektor
2. Beata Kubińska - nauczyciel
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Łosicach
1. Małgorzata Księżopolska – dyrektor
2. Aneta Oleksiuk - nauczyciel
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Łosicach
1. Agnieszka Wierzbicka – dyrektor
2. Anna Taras – nauczyciel
W uroczystości wzięli udział również: Urszula Konewko Kierownik Zespołu ds. Oświaty, Wychowania i Kultury w Łosicach. Wiktor Boruta Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Łosicach, Agata Sidoruk Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach, Marzanna Izdebska Przewodnicząca Komisji Oświaty, Wychowania, Kultury, Sportu i Porządku Publicznego, Ewa Hornowska Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Łosice.