Wydarzenia

Zaproszenie do udziału 40 Konkursie Recytatorskim dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Łosicki Dom Kultury zapraszają uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z terenu powiatu łosickiego do udziału w 40 Konkursie Recytatorskim dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:

• uczniowie klas I - III szkół podstawowych;
  • uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych;
  • uczniowie klas VII - VIII szkół podstawowych.

Na konkurs należy przygotować 1 wiersz i 1 fragment prozy dowolnego autora. Komisje konkursowe przy ocenie recytatorów wezmą pod uwagę: dobór repertuaru, interpretację utworu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.

Eliminacje Miejsko-Gminne uczestników z terenu miasta i gminy Łosice odbędą się 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury.

Eliminacje powiatowe - 16 kwietnia 2024 r. (wtorek), godz. 9:00 sala widowiskowa Łosickiego Domu Kultury.

Finał – 30 kwietnia 2024 r., godz. 10.00  - Sala Biała MOK, ul. Pułaskiego 6.

plakat makuszyński.jpg