Wirtualny Teatr Historii Niepodległa

Mobilny Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” ponownie rusza w trasę w 2022 roku! Historia pierwszych lat polskiej niepodległości, na nowoczesnej wystawie przygotowanej przez Biuro Programu „Niepodległa”, zawita do Łosic. Interaktywna przestrzeń z atrakcjami takimi jak pokazy VR, hologramy i makiety będzie dostępna bezpłatnie przez trzy dni. Zapraszamy do zwiedzania!

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice, ŁDK oraz Biuro Programu „Niepodległa” serdecznie zapraszają na mobilny Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa”, który gości w Łosicach od dzisiaj do 31 sierpnia 2022 r. Parking Urzędu Miasta i Gminy Łosice.
Wizyta w mobilnym Wirtualnym Teatrze Historii „Niepodległa” to ciekawa forma wspólnego spędzenia czasu dla starszych i młodszych.
Dzięki najnowszym technologiom zobaczycie jak wyglądała Polska w pierwszych latach po odzyskaniu niepodległości! Najmłodszym został przygotowany specjalny multimedialny kącik. Zwiedzanie mobilnej wystawy jest całkowicie bezpłatne!
Plakat informacyjny.