Pożegnanie Wakacji w Łosicach

W niedzielę 29 sierpnia 2021 r. nad Zalewem Łosickim odbędzie się Pożegnanie Wakacji

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice oraz Łosicki Dom Kultury zapraszają na Pożegnanie Wakacji, które odbędzie się 29 sierpnia 2021 r. nad Zalewem Łosickim.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00, w programie przewidziano m. in.:

• gry i konkursy z nagrodami,
  • strefę animacji,
  • przejażdżki łódką motorową,
  • bezpłatne dmuchańce,
  • darmowy popcorn i watę cukrową,
  • stoiska promocyjno-informacyjno-edukacyjne,
  • stoiska gastronomiczne,
  • punkt spisowy #NSP2021.

O godzinie 17:00 część artystyczną rozpocznie koncert wielopokoleniowych przebojów polskiej piosenki w wykonaniu zespołu Ambitus. O 18:15 grupa Indigo Dance Art Factory zaprezentuje pokaz taneczny. O 18:45 na scenie wystąpi wokalistka Wiola Latus, o 19:00 zagra i zaśpiewa zespół Buty Farmera.

Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Miasta i Gminy Łosice oraz Łosicki Dom Kultury.

Partnerem wydarzenia jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.

Plakat przedstawia informacje dotyczące wydarzenia "Pożegnanie Wakacji 2021", które zostało opisane w treści wpisu.