Zmiana organizacji ruchu w ciągu ulicy Bialskiej w dniach 7-18 kwietnia

Trwa przebudowa drogi wojewódzkiej nr 698. W związku z prowadzonymi pracami w dniach 7 - 18 kwietnia 2021 r. zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu ulicy Bialskiej.

Miasto i Gmina Łosice informuje, że w związku z realizacją zadania pn. „Poprawa dostępności regionu przygranicznego poprzez przebudowę drogi wojewódzkiej nr 698, wraz z remontem mostu na rzece Toczna w m. Łosice" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020”, w dniach 7 - 18 kwietnia 2021 r. zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu ulicy Bialskiej.

Z ruchu wszelkich pojazdów wyłączony zostanie fragment ulicy Bialskiej od ul. Rynek do ul. Majora Zenona.

• Ruch pojazdów o DMC do 3,5 t  przekierowany zostanie na ul. Majora Zenona, dalej Kilińskiego oraz na ul. Moniuszki i 1-go Maja.
  • Ruch pojazdów o DMC do 10 t przekierowany zostanie na ul. Targową i 1-go Maja dalej na Hadynów i Próchenki.
  • Ruch pojazdów powyżej DMC 10 t odbywa się drogami krajowymi nr 19 i 2 przez Międzyrzec Podlaski.