Aktualności

Zmarł Czesław Giziński

12 kwietnia br. w wieku 73 lat zmarł Czesław Giziński, Starosta Powiatu Łosickiego w latach 2007-2017. Wcześniej Radny Rady Powiatu Łosickiego czterech kadencji (II,III,IV,V) i Przewodniczący Rady Powiatu Łosickiego w latach 2002-2007.

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś.P. Czesława Gizińskiego Starosty Powiatu Łosickiego w latach 2007-2017. 

Rodzinie i Bliskimi składamy wyrazy głębokiego współczucia. 

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz, 
Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Łosice Ewa Hornowska,
Radni, Sołtysi i Przewodniczący Osiedli Miasta i Gminy Łosice
oraz Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Łosicach.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 17 kwietnia (sobota) o godz. 12.00w kościele Trójcy Świętej w Łosicach, po czym ciało zostanie złożone na cmentarzu parafialnym w Łosicach. Różaniec za duszę zmarłego zostanie odmówiony w kościele w dniu pogrzebu o godz, 11.30.

Powrót na początek strony