Zakończyły się prace modernizacyjne na stadionie miejskim w Łosicach.

Nowe zadaszone trybuny, skocznia w dal i trójskoku, oświetlenie i monitoring to tylko niektóre prace jakie wykonano na stadionie miejskim w Łosicach.

Długo oczekiwana przez mieszkańców modernizacja stadionu miejskiego w Łosicach dobiegła końca. „Dzięki współpracy i zaangażowaniu udało się zrealizować nie tylko remont stadionu miejskiego, montaż oświetlenia i monitoringu jaki obiecywałem w moim programie jak również budowę skoczni w dal i trójskoku czy rekultywacji oraz instalacji nawadniającej boisko, które posłużą naszej społeczności poprawiając jakość i bezpieczeństwo korzystania z obiektu” - mówi Mariusz Kucewicz Burmistrz Miasta i Gminy Łosice.

Miasto i Gmina Łosice pozyskały 1 mln zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na zadanie pn. „Modernizacja stadionu miejskiego w Łosicach”. Zakres prac obejmował budowę: zadaszenia trybun, skoczni w dal i trójskoku, instalacji nawadniającej boisko, instalacji oświetleniowej, monitoringu, wyremontowano i przebudowano trybuny, zrekultywowano nawierzchnię boiska oraz wykonano utwardzenie, zbudowano stanowisko komentatora. Na realizację tych zadań MiG Łosice przeznaczyła z budżetu 699 860,00 zł. Całkowity koszt wykonania 1 699 860,00 zł. Prace modernizacyjne odebrano 18.01. 2023 r. Wykonawcą była firma CETUS Sp. z o.o. w Łosicach.

Powrót na początek strony