Wizyta Ministra Marka Zagórskiego w Łosicach

24 maja 2021 r. do Łosic z wizytą roboczą przyjechał Marek Zagórski - sekretarz stanu, pełnomocnik Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa, Poseł na Sejm RP, Minister Cyfryzacji do 6 października 2020 r.

Minister w towarzystwie Przewodniczącej Rady Miasta i Gminy Łosice Ewy Hornowskiej i Burmistrza Miasta i Gminy Łosice Mariusza Kucewicza odwiedził Szkołę Podstawową Nr 2 w Łosicach. Spotkał się z Dyrekcją, Nauczycielami i uczniami. W ramach programów "Zdalna Szkoła", "Zdalna Szkoła +" i konkursu #OSEWzywanie, do placówek szkolnych prowadzonych przez Miasto i Gminę Łosice trafiły łącznie 70 laptopów oraz szafa ładująca.

Minister odwiedził także Zakłady Mleczarskie Laktopol, gdzie rozmawiał z Dyrektor Moniką Czapską-Zych na temat rynku mleka i pracy w czasie pandemii. 

Podczas wizyty w OSP Niemojki, Minister zadeklarował dalsze wsparcie dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Miasta i Gminy Łosice. 

Powrót na początek strony