V kadencja Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice.

Przewodnicząca Rady Ewa Hornowska otworzyła obrady I sesji V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice.

W siedzibie UMiG Łosice, 21 listopada 2022 r. odbyła się I sesja V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice.

Powołano nowych radnych ze szkół:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach: Adrian Kondraciuk, Amelia Poznańska - Opiekun Pani Agata Błażejczuk.

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Niemojkach: Maria Koszałko, Lena Wierzchowska - Opiekun Pani Anna Zaniuk.

Zespół Szkół Nr 2 W Łosicach: Artur Bednarek, Dawid Wawryniuk, Maciej Piotrowski, Bartłomiej Demianiuk - Opiekun Pani Edyta Lisowiec - Jackowska.

Zespół Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach: Maja Wawryniuk, Jagoda Gałecka, Natalia Effort - Opiekun Pani Magdalena Siwak - Kruzel.

I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach: Norbert Kubiński, Dominik Onufrzak, Kacper Turzyk, Kacper Tkaczuk - Opiekunowie Pani Katarzyna Kobylińska - Chryć, Pani Anna Borzymowska.

Radni złożyli ślubowanie w którym zobowiązali się godnie, rzetelnie, uczciwie wykonywać obowiązki. Podczas obrad wybrano nowe prezydium w którego skład wchodzą: Norbert Kubiński - Przewodniczący, Kacper Turzyk - Wiceprzewodniczący oraz Dawid Wawryniuk – Sekretarz, powołano Komisję Rewizyjną i Skrutacyjną MRMiG Łosice. Finanse na powołanie Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice pozyskano z Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Młodzieżowych – Mazowsze dla Młodzieży w kwocie 18 405,00 zł.

Nowym Radnym oraz Prezydium serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów i ciekawych pomysłów.