Ukończono modernizację świetlicy wiejskiej w Łuzkach

Kolejna świetlica wiejska została wyremontowana z dofinansowania województwa mazowieckiego i środków własnych Miasta i Gminy Łosice.

Odbiór techniczny świeżo wyremontowanej świetlicy wiejskiej w Łuzkach odbył się 7 lutego 2023 r. Zakres modernizacji obejmował: ocieplenie ścian zewnętrznych, wymianę pokrycia dachowego, remont pomieszczeń sali głównej oraz pomieszczeń pomocniczych budynku  wraz z pracami towarzyszącymi. Inwestycja została dofinansowana z województwa mazowieckiego w ramach instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego pn. „Budowa i modernizacja, wraz z wyposażeniem, świetlic wiejskich na terenie Gminy Łosice -  Łuzki”  Całkowity koszt wykonania to 812 442,55 zł. Inwestycję wykonała firma PIOTRAS.