Program Transformacji Cyfrowej Województwa Mazowieckiego na lata 2021-2022

Zarząd Województwa Mazowieckiego przyjął do realizacji dokument wdrożeniowy Strategii Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2020-2030, jakim jest Program Transformacji Cyfrowej Województwa Mazowieckiego

Uchwałą z dnia 27 kwietnia 2021 r. Nr 630/224/21 Zarząd Województwa Mazowieckiego przyjął do realizacji dokument wdrożeniowy Strategii Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2020-2030, jakim jest Program Transformacji Cyfrowej Województwa Mazowieckiego

Pierwsza edycja programu obejmująca realizację przedsięwzięć w latach 2021-2022 zawiera zbiór 38 projektów zapewniających rozwój cyfrowy w takich dziedzinach jak opieka zdrowotna, usługi publiczne, edukacja, ochrona powietrza, planowanie przestrzenne, rolnictwo i przemysł. 

 

Poniżej do pobrania w formacie .pdf znajduje się dokument Strategii oraz Programu.

Powrót na początek strony