Spotkanie Sekcji Emerytów i Rencistów przy ZNP Zarząd Oddziału Powiatowego w Łosicach.

Coroczne spotkanie Sekcji Emerytów i Rencistów było okazją do uczczenia Dnia Edukacji Narodowej.

Podczas spotkania, które odbyło się 20 października 2022 r. w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Łosicach, burmistrz Mariusz Kucewicz złożył życzenia i podziękowania dla emerytowanych nauczycieli. Miłą atmosferę spotkania dopełnił występ artystyczny młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łosicach.
W spotkaniu uczestniczyli: Dariusz Chomiuk Prezes Zarządu ZNP Oddział w Łosicach, Krystyna Geresz Przewodnicząca Sekcji Emerytów i Rencistów przy ZNP Oddział Powiatowy w Łosicach, Artur Górniak Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych.