Aktualności

Spółdzielnia Socjalna Łosiczanka

Zachęcamy do skorzystania z usług Spółdzielni Socjalnej Łosiczanka, które oferuje:

  • usługi remontowo-budowlane,
  • usługi brukarskie,
  • odśnieżanie,
  • usługi porządkowe,
  • pielęgnacja terenów zielonych,
  • usługi konserwacyjno-naprawcze.

Spółdzielnia Socjalna Łosiczanka z siedzibą w Łosicach formalnie rozpoczęła swoją działalność 1 grudnia 2018 r. Przedsiębiorstwo działa jako Spółdzielnia Socjalna osób prawnych. Ideą utworzenia Spółdzielni socjalnej było stworzenie miejsc pracy dla osób bezrobotnych, wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym. Spółdzielnia poprzez zatrudnienie osób bezrobotnych tworzy im zatrudnienie i szansę na rozwój. Dodatkowo Spółdzielnia Łosiczanka zapewnia ciągłość świadczenia pracy na terenie powiatu łosickiego przez sprawdzone i wykwalifikowane osoby, wywodzące się z osób bezrobotnych.

Strona internetowa: losiczanka.gminalosice.pl
Adres: ul. Berka Joselewicza 13, 08-200 Łosice
Nr telefonu: 609 018 222
Adres e-mail: spoldzielnialosiczanka@gmail.com

Powrót na początek strony