Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Uroczystymi apelami, zainaugurowano nowy rok szkolny 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 1 oraz Szkole Podstawowej nr 2 w Łosicach.

Podczas oficjalnego rozpoczęcia, w obu placówkach nie zabrakło przemówień Dyrektorów i zaproszonych gości. Burmistrz Miasta i Gminy Łosice – Mariusz Kucewicz uroczyście przekazał Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 – Barbarze Miechowieckiej promesę na kwotę 2 mln zł z funduszu Polski Ład na remont szkoły. Myślę, że te pieniądze będą przydatne i poprzez przeznaczenie na modernizację poprawią warunki do nauki zarówno dla dzieci jak i całej kadry. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym, sukcesów w nauce oraz wytrwałości w podążaniu do wyznaczonych celów. – mówił Mariusz Kucewicz.
Zdjęcia pochodzą ze strony: Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łosicach oraz Miasto i Gmina Łosice.
Powrót na początek strony