Aktualności

Punkt informacyjno-konsultacyjny programu "Czyste Powietrze" otwarty!

Otwarcie Punktu Informacyjno–konsultacyjnego programu „Czyste Powietrze” w Mieście i Gminie Łosice

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice informuje, że na mocy porozumienia zwartego pomiędzy Miastem i Gminą Łosice a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie r. w Urzędzie Miasta i Gminy Łosice rozpoczyna działalność Punkt informacyjno–konsultacyjny programu „Czyste Powietrze”.

Program „Czyste Powietrze” adresowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych i przewiduje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Punkt świadczy nieodpłatne usług w zakresie:

  • informowania na temat możliwości skorzystania z programu,
  • doradztwa przy staraniu się o dofinansowanie,
  • pomocy w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie,
  • pomocy w rozliczeniu dotacji.

Punkt czynny będzie od 1 lipca 2021 r. w każdy wtorek i środę w godzinach od 8.00 do 13.00 w budynku urzędu (parter, pokój nr 8).

W związku z otwarciem punktu, zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 7 lipca 2021 r. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Łosicach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6.

 

 

Powrót na początek strony