Podpisanie umowy na powołanie Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice

24 sierpnia br., w Urzędzie Gminy w Korczewie Burmistrz - Mariusz Kucewicz i Skarbnik MiG Łosice - Marta Stasiuk podpisali umowę z Samorządem Województwa Mazowieckiego na powołanie Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice.

Urząd Marszałkowski reprezentowali: Elżbieta Lanc - Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego i Dariusz Stopa - Dyrektor Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach. Środki z Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Młodzieżowych – Mazowsze dla Młodzieży w kwocie 18 405,00 zł zostaną przeznaczone na przeprowadzenie kampanii: informacyjnej, wyborczej, szkolenie dla młodzieżowych radnych i opiekunów, wyjazd studyjny, organizację sesji Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice oraz promocję zadania.

Uroczyste podpisanie umowy.