Otwarcie drogi w Rudniku

Kolejna droga oddana do użytku.

Kolejny odcinek drogi gminnej został wyremontowany i oddany do użytku. Tym razem 610 m nowej nawierzchni zyskał Rudnik. Z tej okazji z mieszkańcami spotkali się dzisiaj: Janina Ewa Orzełowska  - Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Mariusz Kucewicz – Burmistrz Miasta i Gminy Łosice, Małgorzata Łaska – Sekretarz MiG Łosice oraz zaproszeni goście. Janina Ewa Orzełowska pogratulowała przedstawicielom samorządu konsekwentnego inwestowania w infrastrukturę i poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz warunków życia mieszkańców. Drogę poświęcił i udzielił błogosławieństwa ks. kan. Paweł Madaliński – Proboszcz Parafii Trójcy Świętej w Łosicach. Całkowity koszt inwestycji  to 517 362,78 zł, z czego dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego wyniosło 183 000 zł, a środki z budżetu Miasta i Gminy Łosice to 334 362,78 zł.