Aktualności

Operacja Czysta Rzeka - przyłącz się do łosickiej akcji

Zapraszamy 17 kwietnia 2021 r. (sobota) o godz. 10.00. Wolontariusze akcji Toczna spotykają się na parkingu przy Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur w Łosicach, a wolontariusze akcji rzeczka Niemojka spotykają się na na placu przy „starym przedszkolu” w Niemojkach. Razem posprzątamy okolice rzeki Toczna i rzeczki Niemojka. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 kwietnia 2021 r.

W akcji może wziąć udział każdy. Wolontariusze otrzymają okolicznościowe koszulki, worki na odpady oraz rękawice. Akcję zakończymy o godz. 14.00. 

Dołącz do Sztabu Łosice i weź udział w akcjach.

Akcja Toczna: https://system.operacjarzeka.pl/toczna,309
Akcja Rzeczka Niemojka: https://system.operacjarzeka.pl/rzeczka-niemojka,310

Wolontariuszy niepełnoletnich rejestrują rodzice, którzy muszą również dostarczyć pisemną zgodę opiekuna prawnego oraz towarzyszyć Wolontariuszowi w trakcie akcji.

W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią COVID-19, w akcji może wziąć udział tylko 20 wolontariuszy. System rejestracji automatycznie będzie zamykał nabór do akcji w momencie uzyskania limitu 20 osób. 

Akcja organizowana jest w ramach projektu Operacja rzeka. Działania wspierane są przez samorząd Miasta i Gminy Łosice i Łosicki Dom Kultury.

Powrót na początek strony