Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Łosicka młodzież wzięła udział w konkursie wiedzy o pożarnictwie.

9 marca w Urzędzie Miasta i Gminy Łosice odbyły się eliminacje Miejsko – Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

W konkursie wyróżniono laureatów w kategorii klas I-IV:

I miejsce - Krystian Jastrzębski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łosicach

II miejsce - Antoni Kowalczuk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łosicach

III miejsce - Michał Stachowicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach

Natomiast w kategorii klas V-VIII:

I miejsce – Jakub Kucewicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach

II miejsce – Aleksander Szaniawski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach

III miejsce – Karol Cisiński ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łosicach

IV miejsce – Franciszek Marciniuk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach.

Dyplomy i nagrody zwycięzcom wręczyli: Małgorzata Łaska Sekretarz UMiG Łosice i dh Romuald Jóźwiaczuk.

Gratulujemy laureatom i życzymy sukcesów w kolejnych eliminacjach. Dziękujemy opiekunom Pani Beacie Wróbel oraz Panu Damianowi Michalukowi za popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych.

Druhowie Sławomir Zaniuk, Romuald Jóźwiaczuk  i asp Marcin Czarnocki w imieniu Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego Związku OSP w Łosicach złożyli podziękowania i wyrazy uznania za wieloletnią współpracę i wsparcie ZOMG ZOSP RP w Łosicach na rzecz krzewionej wiedzy pożarniczej bryg Mariuszowi Lisieckiemu.