Odbiór prac modernizacyjnych budynku garażowo - administracyjnego przy TCDK

Zakończono prace modernizacyjne budynku garażawo-administracyjnym przy TCDK w Łosicach.

Modernizacja gminnego budynku garażowo-administracyjnego przy TCDK w Łosicach dobiegła końca. Odbiór odbył się 16 grudnia 2022 r. Mariusz Kucewicz – Burmistrz Miasta i Gminy Łosice i pracownicy UMiG z Referatu Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej dokonali odbioru prac, który obejmował: rozbiórkę starego budynku, wylanie fundamentów i postawienie nowych ścian, malowanie, okładziny, instalacje: sanitarne, wewnętrzną instalację wod-kan, elektryczną, ocieplenie ścian zewnętrznych wraz z pracami towarzyszącymi. Inwestycja została dofinansowana ze środków z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w kwocie 500 000 zł. Samorząd Miasta i Gminy Łosice przeznaczył 83 768,28 zł na realizację tej inwestycji . Całkowity koszt wykonania to 583 768,28 zł. Inwestycję wykonał Zakład Usług Remontowo – Budowlanych Jerzy Wawryniuk.