Odbiór ciągu pieszo-jezdnego i mostu od strony ul. Majora Zenona

Kolejna inwestycja umożliwiająca objazd centrum miasta zakończona.

Nowa droga i most od strony ul. Majora Zenona to kolejne inwestycje zrealizowane przez Miasto i Gminę Łosice, które poprawią dojazd do ogródków działkowych ale też są kolejną alternatywą  umożliwiająca ominięcie centrum miasta. Odbiór techniczny odbył się 28 grudnia 2022 r. Mariusz Kucewicz – Burmistrz Miasta i Gminy Łosice i pracownicy UMiG z Referatu Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej dokonali odbioru prac, które obejmowały budowę: ciągu pieszo – jezdnego z kostki brukowej od strony ul. Majora Zenona do styku ulic Spacerowej i Sportowej, obiekt mostowy dla pojazdów do 3,5 t. Łączny koszt wykonania to 1 386 793,06 zł. Obie inwestycje otrzymały dofinansowanie w ramach instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju Województwa Mazowieckiego.