Odbiór centrum kulturalno - oświatowego w Biernatach Średnich

Kolejna świetlica oddana mieszkańcom do użytku.

Nowy obiekt użyteczności publicznej zyskały Biernaty Średnie. 16 grudnia 2022 r.

Mariusz Kucewicz – Burmistrz Miasta i Gminy Łosice i pracownicy UMiG z Referatu Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej dokonali odbioru prac budowlanych i modernizacyjnych, które obejmowały: budowę budynku o pow.  135 m2 z płyty warstwowej z infrastrukturą towarzyszącą, ciągi pieszo jezdne z miejscami parkingowymi, zamontowano panele fotowoltaiczne. Wykonawcą był Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Łosicach.

Budowa centrum kulturalno – oświatowego została dofinansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego i zrealizowana w ramach zadania pn. „Budowa i modernizacja, wraz z wyposażeniem, świetlic wiejskich na terenie Gminy Łosice” w ramach instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego. Całkowity koszt inwestycji to 824 150,43 zł.

baner.jpg