Nowy wóz bojowy OSP Niemojki.

11 grudnia strażacy z OSP Niemojki powitali w progach strażnicy nowy wóz bojowy.

Długo wyczekiwany prezent mikołajkowy, nowy wóz bojowy OSP Niemojki w piątek, 11 grudnia wjechał do garażu w lokalnej strażnicy. Serdecznie gratulujemy wszystkim Druhom z OSP Niemojki, prezesowi Andrzejowi Jankowskiemu i wiceprezesowi Robertowi Szewczukowi. Wasze starania przyniosły znakomite efekty a nowy wóz będzie służył "Bogu na chwałę ludziom na pożytek".

Było to możliwe dzięki zaangażowaniu finansowemu miasta i gminy Łosice oraz innych instytucji:
Miasto i Gmina Łosice - 375 tys. zł
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego ( dotacja dla Miasta i Gminy Łosice) - 100 tys. zł
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie - 350 tys. zł
Krajowy System Ratowniczo - Gaśniczy 110 tys. zł
Fundacja Orlen - 100 tys. zł
OSP Niemojki - 660 zł
Serdecznie gratulujemy. Życzymy samych udanych akcji i szczęśliwych powrotów.
Strażacy powitali nowy pojazd zgodnie z tradycją. Zapraszamy do obejrzenia filmiku z tego wydarzenia.  https://www.facebook.com/umiglosice/videos/412498390106488