Aktualności

Kuba Łukaszuk z "Jedynki" laureatem II miejsca w Konkursie EkoSzkoła.

Uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łosicach Kuba Łukaszuk został laureatem II miejsca w Konkursie EkoSzkoła–III edycja, który od kilku lat jest organizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

19 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu, wyłonionym spośród 332 uczestników z 23 placówek oświatowych z terenu województwa mazowieckiego.

W siedzibie WFOŚiGW w Warszawie nagrodę uczniowi wręczyli Marek Ryszka Prezes Zarządu WFOŚiGW w Warszawie i Kamila Mokrzycka Zastępca Prezesa WFOŚi GW w Warszawie w obecności Krzysztofa Tchórzewskiego Posła na Sejm RP.

Praca Kuby Łukaszuka została wysoko oceniona przez jurorów - 54 pkt. na 55 pkt. możliwych. Kryteriami oceny były m.in. działania szkoły na rzecz ochrony środowiska, kreatywność i estetyka pracy.

Tekst: Iwona Muder

Zdjęcia: WFOŚ i GW

Powrót na początek strony