Konkurs fotograficzny „Ekonomia społeczna - sposób na życie!

Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Ekonomia społeczna - sposób na życie.

Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto zawodowo nie zajmuje się fotografią.

Ekonomia społeczna to działalność, która ma na celu pomoc drugiemu człowiekowi. Troska o jednostki wymagające wsparcia i niepozostawianie ich samych sobie, jest nie tylko miarą odpowiedzialności i solidarności społecznej, ale również misją. Dla wielu z Was, ekonomia społeczna to jednak przede wszystkim sposób na życie. Na uczciwą i sumienną pracę, na odrobinę radości i satysfakcji, na własną samorealizację  i zadowolenie. W codziennej pracy, misja schodzi na dalszy plan, a bardziej od niej liczy się człowiek i jego problem. Opowiedzcie nam o tym najlepiej jak potraficie, szczerze i bezpretensjonalnie. Prawdziwie aż do bólu. Sięgnijcie po aparat lub komórkę i spróbujcie uchwycić w kadrze, co w ekonomii społecznej, która stała się Waszym sposobem na życie, jest dla Was ważne. Czym chcielibyście się z nami podzielić i o czym nam opowiedzieć…

Zachęcamy do przysyłania zdjęć, najlepsze z nich, które wybierze Jury konkursu zostaną nagrodzone okolicznościowymi dyplomami oraz statuetkami, jak również wartościowymi upominkami. Dodatkowym wyróżnieniem będzie ich opublikowanie na stronie internetowej: www.mcps.com.pl oraz na profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u: facebook.com/ekonomiaspolecznanamazowszu/ 

Najlepsze prace dodatkowo zostaną wyeksponowane na wystawie fotograficznej umieszczonej w przestrzeni publicznej.

Przyjmowanie prac rozpoczyna się: 26 września br., a zamyka: 24 października 2022 r.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni: do 27 października br.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali, która odbędzię się 9 listopada br.

Szczegóły na stronie: https://mcps.com.pl/ekonomia-spoleczna/wydarzenia/konkurs-fotograficzny-ekonomia-spoleczna-sposob-na-zycie/

Zapraszamy do udziału

Konkurs fotograficzny_2022_3.jpg

Powrót na początek strony