Aktualności

Finał konkursu „Przywitaj wiosnę z WOKAS-em” pn. „Najpiękniejsza łosicka EKO Marzanna”.

Pierwszego Dnia Wiosny odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu „Przywitaj wiosnę z WOKAS-em” pn. „Najpiękniejsza łosicka EKO Marzanna”. Nie zabrakło też symbolicznego zanurzenia zimowej panny w Zalewie Łosickim

21 marca 2023 r. w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka w Łosicach odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu „Przywitaj wiosnę z WOKAS-em” pn. „Najpiękniejsza łosicka EKO Marzanna”. Najwięcej głosów zdobyła Marzanna wykonana przez Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Łosicach z liczbą głosów 1142. Na II miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Niemojkach z liczbą 1059 głosów. Natomiast III miejsce zdobyły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Mali Odkrywcy w Łosicach zdobywając 831 głosów. Przedstawiciele firmy Wokas S.A. pogratulowali ciekawych pomysłów na wykonanie Marzanny i wręczyli nagrody zwycięzcom oraz dyplomy uczestnikom konkursu jak również zaprezentowali własnoręcznie wykonaną kukłę zimowej panny. Po części oficjalnej wszyscy udali się nad Zalew Łosicki gdzie symbolicznie zanurzono Marzanny i wesoło powitano I Dzień Wiosny. 

Powrót na początek strony