Bezpłatne szkolenie "Sprawozdawczość oraz prawne aspekty działalności kół gospodyń wiejskich. Analiza statutów"

Stowarzyszenie Ośrodek Kultury Lokalnej w Krzesku wraz z PArtnerami zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. " Sprawozdawczość oraz prawne aspekty działalności kół gospodyńwiejskich. Analiza statutów"

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Miasta i Gminy Łosice do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. "Sprawozdawczość oraz prawne aspekty działalności kół gospodyń wiejskich. Analiza statutów".
Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Wsparcia Organizacji Pozarządowych - SOKIAL.
Termin szkolenia : piątek, 30 września, godz. 10:30
Miejsce szkolenia: sala konferencyjna w Urzędzie Miasta i Gminy Łosice, ul. Piłsudskiego 6
Trener: Andrzej Rybus-Tołłoczko
KGW biorące udział w szkoleniu proszone są o zabranie swoich statutów.
W ramach szkolenia m.in.:
1. Omówienie prawnych aspektów zakładania oraz prowadzenia Kół Gospodyń Wiejskich.
2. Omówienie celów działalności.
3. Omówienie zagadnień dotyczących prowadzenia organizacji na co dzień: -jak prowadzić KGW, -statut KGW, - obowiązki finansowe KGW działalność zarobkowa KGW, wymagana dokumentacja KGW
4. Omówienie szczegółowe zapisów statuni, by można bylo startować w otwartych konkursach ofert oraz o uchwałach zarządu, ochwałach zebrania KGW, dokumentach do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
5. Omówienie prowadzenia dokumentacji finansowej oraz sprawozdawczości Kół Gospodyń Wiejskich.
6. Podsumowanie.
Zgłoszenie na szkolenie pod nr tel. 728 521 777/500 868 179 lub mailowo na adres: biuro@krzesk.pl do 28.09.2022 r. do godz. 16:00
Szkolenie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego
308724409_525713776220871_1801577050452027400_n.jpg