Agnieszka Markiewicz promuje Miasto i Gminę Łosice.

Agnieszka Markiewicz, zwyciężczyni biegów górskich i nie tylko, w nowym sezonie będzie biegać w stroju z logotypem Miasta i Gminy Łosice.

2021_0206_16051900.jpg
Pochodząca z Łosic Agnieszka Markiewicz, w nadchodzącym sezonie będzie startowała w stroju z logotypem Miasta i Gminy Łosice. Tym samym identyfikacja z rodzinnym miastem, będzie jeszcze silniejsza niż dotychczas. Wierzymy, że o Łosicach będzie głośno na niejednej prestiżowej imprezie. 
Agnieszka jest utytułowaną zawodniczką. Na początku lipca ubieglego roku, osiągnęła najwyższe podium Etapowej Triady Ultra w Krościenku nad Dunajcem a 18 lipca była drugą kobietą na mecie Złotego Maratonu w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Jej specjalnością są, stanowiące szczególne wyzwanie, biegi górskie. Przed wspomnianymi już biegami był jeszcze Bieg Górski Zamczyska Trail w Rymanowie Zdroju, w którym stanęła na najwyższym podium. Inne osiągnięcia, to  3 miejsce w Ultramaratonie Nadbużańskim w Mielniku w 2019 roku oraz węgierskiej edycji biegu Salomon Ultra Trail, gdzie również była trzecia.
Agnieszka Markiewicz biega w barwach Pro Running Promotion. Współpracuje z trenerem Patrykiem Aidem.

Aktualności

Powrót na początek strony