Oferta 2 - Łosice

Gmina Łosice oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w Łosicach przy ul. Międzyrzeckiej o powierzchni 1,5347 ha zabudowaną budynkiem oświatowym w stanie surowym, z otwartym z poddaszem użytkowym, całkowicie podpiwniczony. Budynek o powierzchni zabudowy - 401,6 m2, pow. użytkowa 990 m2, w tym piwnice – 336,70 m2, parter - 337,80 m2, poddasze - 315,50 m2, kubatura 3963,3 m3Uzbrojenie terenu: energia elektryczna, wodociąg i kanalizacja sanitarna.

Posiada założoną księgę wieczystą Nr – SI2S/00005020/8. Dział III i IV księgi wieczystej nie zawierają wpisów, wolne od obciążeń i hipoteki. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łosice, teren szkoły podstawowej z możliwością przeznaczenia na usługi handlowe, pod warunkiem wykonania podziału budynku na lokale użytkowe.

Nieruchomość położona jest przy drodze o nawierzchni asfaltowej relacji Łosice-Olszanka, na obrzeżu miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie występujące tereny niezabudowane, grunty budowlane przeznaczone pod zabudowę oraz grunty rolne użytkowane rolniczo. W bliskim sąsiedztwie wzdłuż ulicy Leśnej znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługi rzemieślnicze o charakterze nieuciążliwym.

Powrót na początek strony