Oferta 1 - Patków

Gmina Łosice posiada na zbyciu nieruchomość zabudowaną, położoną w Patkowie, oznaczoną nr 161 o pow. 0,99 ha, na której znajduje się budynek murowany w części środkowej dwukondygnacyjny po byłej szkole podstawowej o powierzchni użytkowej 344,10 m2, kubaturze 1282 m3, powierzchni zabudowy – 306,10 m2, parter - 239,70 m2, piętro – 104, 34 m2 w tym mieszkanie nr 1 – 41,50 m2, mieszkanie nr 2 – 45,58 m2, hol z klatką schodową – 17,26 m2. Wysokość pomieszczeń na parterze –3,18 m, na piętrze – 2,72 m.

W poziomie parteru znajdują się pomieszczenia byłych klas lekcyjnych /ogółem 8 pomieszczeń/. Na piętrze znajdują się 2 mieszkania dwupokojowe z holem i klatką schodową. Ściany budynku murowane z cegły ceramicznej, stropy DMS, dach wielopołaciowy kryty blachą, okna drewniane ościeżnicowe, drzwi drewniane filungowe i płytowe, elewacja tynk zwykły, roboty wykończeniowe – tynki zwykłe, podłogi drewniane w części obite płytą pilśniową. Wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową, ogrzewanie piecowe.

Budynek gospodarczy o pow. 75,30 m2 murowany, z cegły wapienno piaskowej, dach jednospadowy kryty papą, drzwi deskowe. Budynki usytuowane w głębi terenu, znaczna część działki jest niezabudowana, od frontu porośnięta drzewami i krzewami z aleją dojazdową do byłego budynku szkoły. Poza budynkiem szkoły teren niezabudowany obecnie porośnięty trawą.

Nieruchomość wyposażona jest w energię elektryczną i wodę. Posiada księgę wieczystą Nr SI2S/00002033/1 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Siedlcach Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Łosicach.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Łosice nieruchomość przeznaczona jest pod usługi oświatowe z możliwością przeznaczenia na cele mieszkaniowe lub usługi nieuciążliwe.

Teren nieruchomości ogrodzony. Nieruchomość położona jest przy drodze o nawierzchni asfaltowej na obrzeżu miejscowości Patków, która jest wsią o charakterze typowo rolniczym oddaloną 8 km od miejscowości Łosice. W bliskim sąsiedztwie przebiega linia kolejowa Siedlce – Hajnówka.

Powrót na początek strony