Spotkanie zarządu partnerstwa "Razem dla rozwoju"

Zarząd partnerstwa "Razem dla rozwoju" wziął udział w spotkaniu z ekspertami z projektu Centrum Wsparcia Doradczego Plus podczas którego został poruszony temat dla Jednostek Samorządu Terytorialnego jakim jest umiejętność zdiagnozowania inwestycji służących rozwojowi w oparciu rozpoznanie sytuacji społecznej, ekonomicznej i prognozy demograficzne.

9 grudnia 2022 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Łosicach odbyło się spotkanie zarządu Partnerstwa „Razem dla Rozwoju” z ekspertami w ramach projektu Centrum Wsparcia Doradczego Plus. Spotkanie poprowadził Janusz Szewczuk, który poruszył bardzo istotny temat dla JST jakim jest wypracowanie umiejętności do identyfikacji inwestycji rozwojowych w oparciu o diagnozę sytuacji społeczno – gospodarczej i prognozy demograficzne.