Konkurs na Najlepszą Babkę Wielkanocną!

Z przyjemnością ogłaszamy Konkurs na Najlepszą Babkę Wielkanocną, organizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Mariusza Kucewicza oraz Łosicki Dom Kultury. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności w przygotowaniu tradycyjnej Babki Wielkanocnej i sprawdzić się w rywalizacji!

Zadanie konkursowe: Wykonanie i przygotowanie tradycyjnej Babki Wielkanocnej.

Termin dostarczenia wypieków: 23 marca 2024 r. w godzinach 10:00-11:30.

Miejsce dostarczenia: Park Miejski im. Króla Aleksandra Jagiellończyka (namiot Organizatora).

Nagrody: Na zwycięzców czekają nagrody finansowe!

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród: 23 marca o godzinie 12:00 podczas VIII Łosickiego Jarmarku Wielkanocnego.

Po oficjalnej części konkursu serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników i gości na degustację wypieków konkursowych, gdzie będzie można spróbować i ocenić smak każdej Babki Wielkanocnej biorącej udział w konkursie.

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji do wspólnego świętowania oraz dzielenia się tradycją i smakiem Wielkanocnych wypieków!

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

plakat.jpg