Koncert Kolędowy "Prawdziwa światłość przyszła na świat".

27 grudnia w kościele pw. św. Zygmunta odbył się koncert kolęd, w ramach cyklu Coolturalna Scena Łosic, realizowanego przez Łosicki Dom Kultury.

Koncert Kolędowy "Prawdziwa światłość przyszła na świat" odbył się 27 grudnia w kościele pw. św. Zygmunta w Łosicach.
Wydarzenie zrealizowano w ramach cyklu- Coolturalna Scena Łosic, dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
W koncercie zabrzmiały kolędy tradycyjne i mniej znane melodie świąteczne, ubrane w ciekawe i subtelne aranżacje, o łagodnym i jazzującym brzmieniu.
Wystąpili: Natalia Majewska (wokal), Kamil Milczarek (wokal), Sylwia Sałacińska (piano/wokal), Maciej Dobrzański (kontrabas), Stefan Gawłowski (perkusja).
Patronat honorowy: Mariusz Kucewicz, burmistrz miasta i gminy Łosice
Koncert był transmitowany na kanale YouTube Łosickiego Domu Kultury. Zapraszamy do oglądania.