Zapraszamy na konsultacje w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich

Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Siedlcach zapraszają 22 września 2021 r. do Urzędu Miasta i Gminy Łosice, Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 Łosice, w godzinach 9:30 – 12:30, na bezpłatne konsultacje dotyczące funduszy unijnych w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

 logotypy punt konsultacyjny.png

Każdy zainteresowany pozyskaniem dofinansowania na realizację własnych pomysłów będzie mógł dowiedzieć się więcej na temat funduszy unijnych.  W ramach konsultacji zostaną omówione m.in.: warunki oraz możliwości pozyskania dotacji. Konsultacje dedykowane są przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedsiębiorcom oraz wszystkim zainteresowanym tematyką funduszy unijnych.

Działając w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy, aby podczas spotkania z konsultantem zakryć usta i nos (np. maseczką lub przyłbicą).

Powrót na początek strony