Aktualności

Otwarcie placu zabaw w Dzięciołach

Dmuchańce, animacje, konkursy i nagrody, to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów pikniku rodzinnego w jakich mogły wziąć udział dzieci przy okazji uroczystości otwarcia nowego placu zabaw w Dzięciołach.

Wydarzenie było doskonałą  okazją do integracji społeczności lokalnej w wymiarze wielopokoleniowym. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali organizatorzy i zaproszeni goście w towarzystwie najmłodszych mieszkańców wsi. Plac zabaw to już kolejna inwestycja zrealizowana z budżetu Miasta i Gminy Łosice oraz Funduszu Sołeckiego. Całkowity koszt urządzeń wraz z opracowaniem dokumentacji  technicznej to kwota blisko 36 tys. zł.Organizatorami wydarzenia byli Mariusz Kucewicz - Burmistrz Miasta i Gminy, Sołectwo Dzięcioły i miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich.

Fotografia przedstawia Sekretarz Miasta i Gminę Łosice oraz Sołtysa Wsi Dzięcioły.

 

Fotografia przedstawia Panie z KGW Dzięcioły

Powrót na początek strony