Ogłoszenie o odbiorze folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Urząd Miasta i Gminy Łosice informuje, że w dniu 14 czerwca 2022 odbędzie się Zbiórka folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej od osób, które złożyły wnioski na odbiór tych odpadów

Urząd Miasta i Gminy Łosice informuje, że w dniu 14 czerwca 2022 odbędzie się zbiórka folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej od osób, które złożyły wnioski na odbiór tych odpadów.


Odpady należy dostarczyć we własnym zakresie.
Odbiór realizowany będzie od godziny 9:30 na terenie:
Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK),
ul. Ekologiczna 5,
08-200 Łosice

Odpady należy posegregować na 6 frakcji:

  1. Folia rolnicza biała
  2. Folia rolnicza czarna 
  3. Siatka
  4. Sznurek
  5. Opakowania/worki po nawozach
  6. Opakowania typu Big Bag

Odpady zmieszane, mocno zanieczyszczone i nieposegregowane nie będą odbierane.

 

Powrót na początek strony