Młodzieżowa Rada Miasta i Gminy Łosice spotkała się z Przedstawicielami Samorządu Województwa Mazowieckiego

Młodzieżowi Radni uczestniczyli w prelekcji WOS-u w siedzibie Urzędu Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Młodzieżowa Rada Miasta i Gminy Łosice i Młodzieżowa Rada Gminy Zbuczyn w ramach warsztatów wiedzy o społeczeństwie spotkała się 29 listopada 2022 r. z Przedstawicielami Samorządu Województwa Mazowieckiego. Podczas spotkania zostały poruszone tematy: walorów Mazowsza, Budżetu Obywatelskiego Mazowsza, Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Była to cenna lekcja i ciekawe spotkanie, w którym uczestniczyli m.in. Janina Ewa Orzełowska – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, opiekunowie Młodzieżowej Rady i delegowani prelegenci.