Koncert z cyklu KONCERTY NA MAZOWSZU DLA KOBIET MAZOWSZA

22 maja na scenie Łosickiego Domu Kultury odbył się niezwykły koncert w którym wystąpili znamienici artyści Alicja Węgorzewska – Whiskerd, Maciej Miecznikowki, Bogdan Kierejsza.

Artyści zaprezentowali szeroki  repertuar  piosenek o miłości oraz tang, poprzedzając każdy z występów wprowadzeniem, nakreślając okoliczności powstania utworu  lub opowiadając anegdotę z własnego życia. Pojawiły się takie utwory jak „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Habanera” czy „Tico Tico”, i wiele innych. Występ został przyjęty z wielkim entuzjazmem i wzruszeniem publiczności. Po koncercie była możliwość rozmowy, zrobienia zdjęcia oraz zakupu płyty zaproszonych artystów.

Był to koncert z cyklu KONCERTY NA MAZOWSZU

DLA KOBIET MAZOWSZA, na który zaprosiła Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Pani Janina Ewa Orzełowska, Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej Pani Alicja Węgorzewska - Whiskerd, Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Pan Mariusz Kucewicz.

Koncert z cyklu KONCERTY NA MAZOWSZU DLA KOBIET MAZOWSZA.

Koncert z cyklu KONCERTY NA MAZOWSZU DLA KOBIET MAZOWSZA.

Powrót na początek strony