Aktualności

Dzień Rodziny w Łuzkach

Plecionki, bańki mydlane, dmuchańce oraz wspólne grillowanie to tylko nieliczne z atrakcji jakie czekały na mieszkańców podczas Dnia Rodziny w Łuzkach.

24 lipca, w niedzielne popołudnie, na placu przy świetlicy wiejskiej w Łuzkach odbył się Dzień Rodziny. Imprezę zorganizowali: strażacy z OSP Łuzki i panie z KGW Łuzki.
Oficjalnego otwarcia dokonali: sołtys wsi Łuzki - Magdalena Paprocka i Prezes OSP - Jakub Trębicki.
Wśród zaproszonych gości był burmistrz Mariusz Kucewicz z rodziną, który podziękował organizatorom za ciekawą inicjatywę zrealizowaną w kreatywny sposób.
Dzieci, które wystąpiły z programem pieśni patriotycznych wzruszyły słuchaczy. Nie mogło zabraknąć atrakcji dla najmłodszych: dmuchańce, animacje i pokaz strażackich pojazdów przyciągnęły nie tylko mieszkańców Łuzek, ale także gości z okolicznych miejscowości. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz sów, którym można było przyjrzeć się z bliska, także przez obiektywy aparatów fotograficznych.
Wydarzenie współfinansowane było ze środków pozyskanych w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego - kultura i ochrona dziedzictwa narodowego, ogłoszonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Łosice.
Dzień Rodziny w Łuzkach
Dzień Rodziny w Łuzkach
Powrót na początek strony